kõik kategooriad

Firmast

1

Shanghai Shanben Industrial E. & I. Co., Ltd on kõrgtehnoloogia ettevõte Shanghai. 2000. aastal asutatud Shanben on professionaalne tootja, kes tegeleb membraanlülitite uurimine, arendus, müük ja teenindus. Meie kliendid on keskendunud seadmete juhtimisele, tervishoiule, side ja intelligentsele kodumasinate tööstus. Peame tehnoloogia ja kvaliteedi oma tuumaks konkurentsivõimet, muuta teenuse eelis humanistlikus kultuuris. Meie paar aastat O E Jaapani membraanlülitite tootja M kogemus viib meie kvaliteedini Jaapani tippklientide ja Euroopa klientide vajadustele.Meie missiooniks on täita töökaaslasi, kolida kliente. Shanben valmistab tooteid südame järgi.

2000. aastal on Shanghai Shanbeni asutaja Jimmy Lin oma järelduse teinud oma töökogemust ja turu-uuringuid, mida tipptasemel membraanlülitid teevad mängivad 21. sajandil tööstusrakendustes olulist rolli. Nii et see noormees Yueqingist (Wenzhou linna piirkond), elektritööstuse pealinnast seadmed Hiinas, alustas oma äri Shanghais, kõige arenenum Hiina tööstuspiirkond ja tekkis Shanben.


Esmaklassiline tarnija

Suurepärane kvaliteet, mille tagavad tipptasemel seadmed ja täiustatud juhtimine

Suurepärane kvaliteet, mille tagavad tipptasemel seadmed ja täiustatud juhtimine

Shanben on pühendunud teenindama maailma kõrge kvaliteediga "Made in China". Ettevõte on asutamisest saati investeerinud tootmisse palju kõrgtehnoloogiat ja vastavaid seadmeid, sealhulgas toote veekindel (IP68), vastupidavus kõrgele ja madalale temperatuurile (-40 ℃ - 120 ℃), pikk kasutusiga (1-5 miljonit korda) , värvikontroll (△ E≤ 1.0), UV-vastupidavus, kriimustuskindlus, LED-pakend ja suurele pinnale printimine. Samal ajal võtab ettevõte juhtpositsiooni ROHS-i standardi rakendamisel tööstuses ja loob mürgiste ja kahjulike ainete kontrollisüsteemi. Ettevõte valib täielikult suletud tolmukindlas töökojas tootmiseks suurepärased toorained ning võtab kasutusele palju automaatseid tootmis- ja testimisseadmeid, nagu poolautomaatne trükimasin, CCD-stants, pneumaatiline stants, laserlõikusmasin, kuumkohrutusmasin, lamineerimismasin. , automaatne elektriline testimismasin, eluiga tester, Konica CM2600D värvierinevusmõõtur. Range kvaliteedikontrolli protsess läbib kogu protsessi söötmise algusest kuni lõpptoodete valmimiseni.

Täiustatud kontseptsioon ja järjepidevus

Täiustatud kontseptsioon ja järjepidevus

Alates asutamisest on Shanben alati järginud kontseptsiooni "stabiilne kvaliteet nagu mägi, kiire reageerimine nagu kappav hobune" ja järgmist kolme arenduspõhimõtet: 1) arendada tooteid vastavalt Euroopa ja Ameerika tipptasemel turgude kvaliteedistandarditele. , 2) Kasutage Hiina toodangut kulueelise saamiseks, 3) Pakkuge paindlikke kohandamisteenuseid. Aastatepikkune lakkamatu pingutus on teinud Shanbenist membraanlülitite tööstuse esmaklassilise tarnija.

Suurepärane viide näitab paremat jõudlust

Suurepärane viide näitab paremat jõudlust

Shanben on aastaid olnud pühendunud membraanlülitite, membraanpaneelide, sidevahendite, tekstiilimasinate, tööstuslike juhtimissüsteemide, meditsiiniseadmete, tipptasemel kodumasinate ja muude tööstusharude projekteerimisele ja tootmisele. Tootsime suuremahulisi membraanlüliteid Shanghai Baosteelile, mis on tööstuse tühjaks täitnud; valmistas kõrgete värvierinevusnõuetega tooteid Ericssonile, kellele Shanben on ainuke probleemilahendusega tarnija; ja toetas tootmist juhtivatele ettevõtetele kogu maailmas. Shanbeni silmapaistvat jõudlust on laialdaselt kiidetud USA-s, Rootsis, Prantsusmaal, Ühendkuningriigis, Saksamaal ja Austraalias, aga ka Jangtse jõe deltas ja Pärlijõe deltas Hiinas. Meie klientideks on kuulsad lääne ettevõtted nagu Ericsson, GE, Tyco, Nokia ja tuntud Taiwani ettevõtted nagu Foxconn ja Delta.

sertifikaat

Töökoda